GündemManşet - YanPolitikaSon 24 Saat

‘Tam kapanma’ kararı veren iktidar partisi AKP’nin ilçe başkanı kısıtlama saatinde toplu iftarda!

Milyonlarca insanın ‘Tam kapanma’ kararı ile işyerleri kapanırken, destek alamadan evinde ekmek götüremez hale gelirken Mersin’de AKP’li Belediye Meclis Üyesi Nazmi Perçemli hafta sonu saat 19.00-05.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması esnasında,toplu iftar yemeği düzenlediği ortaya çıktı. AKP Mut İlçe Başkanı Soner Solak da yasağı hiçe sayarak, 36 köy muhtarı ile birlikte AKP meclis üyesinin toplu iftar yemeğine katıldı.

Türkiye’deki tüm illerde sokağa çıkma yasağı uygulanırken, Mut ilçesinin AKP’li Belediye Meclis Üyesi Nazmi Perçemli’nin, Kavaklı köy evinde pandemi kurallarını hiçe sayarak toplu iftar yemeği düzenlediği ortaya çıktı. İftar yemeğine AKP Mut İlçe Başkanı Soner Solak, Mut Ziraat Odası Başkanı Hıdır Kar ile Mersin Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan’ın yanı sıra 36 köy muhtarının da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

İftara katıldığını sosyal medyadan paylaştı

Fotoğrafları Twitter’da paylaşan Mersin Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bu akşam Mut Kavaklı köyümüzde Köserelli Dernek Başkanımız Nazmi Perçemli abimizin evinde AK Parti ilçe Başkanı Soner Solak, 36 köy muhtarımız, Ziraat Odası Başkanımız Hıdır Kar ve Sulama Koparatif Başkanlarımız ile beraber iftarımızı açtık. Allah hayrını kabul etsin inşallah.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir