GündemManşet - Yan

Soylu’nun danışmanı yandaş medyayı hedef aldı: İçimizdeki beyinsizler

Süleyman Soylu’nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan, Sedat Peker’in iddiaları sonrası yandaş medyayı hedef alarak “İçimizdeki beyinsizler” ifadesini kullandı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki iddiaları gündemdeki yerini korurken, Soylu’nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan açıklamalarda bulundu.

Paylaşımında yandaş medya için ‘İçimizdeki beyinsizler’ ifadesini kullanan Yıldırımhan, “Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter” dedi.

“Türkiye’yi düşürecekler”

“Türkiye üzerindeki sistematik saldırı planının siyonistler tarafından hazırlandığını, Suudi ve BAE istihbaratına taşore edildiğini” savunan Yıldırımhan Peker’in açıklamaları ve iktidar medyası için şunları yazdı:

“Konuşturulan şahıs bir plan üzerinden kullanılıyor. Bu gerçeği herkes görüyor. Nihai hedef Türkiye’yi bölmektir. Mesele asla şahıslar değildir. Bu kirli oyundur. Kirli oyun üzerinden önce hedef kişiler tasfiye edilecek, sonra büyük bir fitne ile Türkiye’nin bekasına saldırılacak. Sessiz kalmak bu plana hizmet etmek olur. Tayyip Erdoğan küresel hedeftir. Önce etrafını sonra Türkiye’yi düşürecekler. Bu oyunu bozmalıyız.

“İçimizdeki beyinsizlerin sen ben kavgası da küreselcilerin aparatı olmaya yol açar”

Türkiye’yi bölme planında küreselcilere söz verenler var. Bunların kim olduğu çok açık. BAE istihbaratının elinde esir olan şahıs bu plana hizmet ettiriliyor. Planı yapan Rubin isimli siyonist bu esiri vatanına ihanet aparatı yapmış. Onu Balkanlara, Fas’a ve BAE’ye götüren de aynı güç

İçimizdeki beyinsizlerin sen ben kavgası da küreselcilerin aparatı olmaya yol açar. Büyük resmi görmeyen ahmaklara laf yetiştirmeye çalışmak beyhude bir çabadır. Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter. Bu milletin ferasetli evlatları var!!..”

https://yaziyor.org/2021/05/21/soylunun-danismanin-eski-tweetleri-ortaya-cikti/
https://yaziyor.org/2021/05/21/suleyman-soylunun-danismanindan-aaya-istifa-cagrisi/
https://yaziyor.org/2021/05/21/aa-muhabirinden-bakanlara-suleyman-soylu-sorusu-akp-daha-mi-kucuk/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir