KadınSon 24 SaatSon DakikaTüm Haberler

Sokaktaki kadına yumruk attı: Tanımıyorum, başka bir şeye sinirlenmiştim

Zonguldak’ta Ümit Kalmaz adlı erkek sokakta Gamze Kavraz’a saldırdı. Yumruk atarak kadının ön dişlerini kıran Kalmaz ifadesinde “Tanımıyorum, yoldan geçen kadına vurdum” dedi.

Terakki Mahallesi Vatan Caddesi’nde, özel bir firmada sekreter olarak çalışan Gamze Kavraz, 31 Temmuz Pazar günü arkadaşını beklediği sırada parktan koşarak gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı; o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Vurduktan sonra koşarak uzaklaştı

Başına aldığı darbeyle yere düşen Gamze Kavraz’ın 2 ön dişi kırıldı, yüzünde morluklar oluştu. Gamze’nin tanımadığı saldırgan ise koşarak olay yerinden uzaklaştı. İlk müdahale sonrası Gamze Kavraz, Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp, tedavi altına alındı.

Aile üyeleri adliye önünde bekledi

Çalışma başlatan polis ekipleri, şüphelinin Ümit Kalmaz olduğunu belirledi. Harekete geçen ekipler, Kalmaz’ı yakalayıp gözaltına aldı. Emniyet’teki işlemleri sonrası adliyeye sevk edilen Kalmaz, getirildiği sırada bina önünde bekleyen Kavraz ailesinin saldırısına uğradı. Polisin araya girmesi ile aile üyeleri sakinleştirildi.

‘Başka bir şeye sinirlendim’

Ümit Kalmaz, savcılık ifadesinde başka bir şeye sinirlendiğini belirterek, “Tanımıyorum. Yoldan geçen kadına vurdum” dedi. Sabıka kaydı da bulunan Kalmaz, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir