GündemManşet

Sedat Peker’den Uğur Dündar’a mesaj

Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile Uğur Dündar’a seslendi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, TELE1’de Uğur Dündar’ın da katıldığı programda Sezgin Baran Korkmaz hakkındaki iddialara ilişkin yapılan değerlendirmeler sonrası açıklama yaptı.

Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil arasında da sert tartışmaların yaşandığı program sırasında Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Peker, şunları söyledi:

“Uğur Ağabey yanlış anlamazsanız en önemli bölümü kaçırıyorsunuz (anlattıklarınızın hepsi çok değerli ama). Sezgin Baran Korkmaz’a suç örgütü liderliğinden ve de kara paradan suçlama yapılıyor.

Suç örgütü suçlaması yapılabilmesi için polisin en az 6 aylık ön çalışma yapması gerekir. Ayın 4’ünde saat on buçukta İçişleri Bakanı bu şahısla nasıl görüşür(hem de bakanlık makamında)?Bu görüşmenin ertesi günü bu şahıs yurtdışına nasıl kaçar?

Bakanlığın kamera kayıtlarını ve hts kayıtlarını şu ana kadar neden yayınlamadılar? Bence en önemli konu bu. Bu konu sanki unutturulmaya çalışılıyor. Başarılar dilerim.”

https://yaziyor.org/2021/06/22/ugur-dundar-ile-yilmaz-ozdil-birbirine-girdi/
https://yaziyor.org/2021/06/21/candas-tolga-isik-5-yil-once-firari-sezgin-baran-korkmazi-ovguyle-anlatmis/
https://yaziyor.org/2021/06/17/gazeteci-serkut-bozkurt-sezgin-baran-korkmazdan-para-alan-12-gazeteciden-biri-ahmet-hakan/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir