GündemPolitikaSon 24 SaatTüm Haberler

Peker, koronavirüse yakalandığını doğruladı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in ailesi ile birlikte koronavirüse yakalandığı iddia edilmişti. Peker dün attığı Tweette kendisinin ve yakınındakilerin covid-19 olduğunu doğruladı. Öte yandan hükümetle anlaştığını yazan gazetecilere “Benim anlattıklarımdan en az 50 tane hükümet düşerdi” cevabını verdi.

Gazeteci Alişer Delek, Sedat Peker’in tüm ailesi ile birlikte yeni tip Koronavirüs’e (Covid-19) yakalandığını söylemişti. Peker dün yaptığı tweet zincirinde bu iddiayı doğruladı.

Hastalığı ağır geçirdiğini söyleyen Peker şunları yazdı:

“Bulunduğum ülkede covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte.Benim şansıma evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım,oğullarım Celalhan ve Boğaçhan,sevgili eşim,küçük kızım Mila ve ben corona virüse yakalandık”

“Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz.”

Peker tweetlerinin devamında ortaya attığı iddialara ve gazetecilerin hakkında “Hükümetle anlaştı” iddialarına yer verdi.

“Kıymetli dostlarım benim anlattıklarımdan en az 50 tane hükümet düşerdi ancak bizim gazetecilerin çoğunun namusu aldığı maaş kadar.Büyük bir kısmı da gazetecilik yapıp bu olayları araştıracağına (hepsi de delilleri ile doğrulanmış olaylar) ağızlarından çıkan tek şey “anlaştı”” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir