GündemManşet - Yan

Mısra Öz: Eminim oğlum da herkese minnettar

Yoğun bakımdan çıkarılan Mısra Öz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Çorlu tren katliamında oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz, Covid-19 nedeniyle bir süredir bulunduğu yoğun bakımdan çıkarıldı.

Yoğum bakımda bulunduğu dönemde kamuoyu tarafından gösterilen destek nedeniyle teşekkür mesajı yayımlayan Öz, “Beni yüreklerinizde, oğlumu ise adalet nöbetinde taşımaya devam etmişsiniz. Eminim oğlum da herkese minnettar. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

Sağlık çalışanlarına teşekkür etti

Mısra Öz’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklaması şu şekilde:

‘Beni Türk hekimlerine emanet ediniz’ demiş Atam. Her sözü gibi ne kadar anlamlı. Ne kadar özel. Covid’i de yendim. Tabi ki en başta özenle tam 7 gün entübede kalıp, bebekler gibi beni hayata bağlayan ve hâlâ özenle tedavime emek veren doktorlarım sayesinde. Sonsuz bir çaba ve emek onlarınki! Sağlık çalışanlarının her birinin özverili hassasiyeti çok çok kıymetli! İnanın! Asıl savaşçı onlar.

“Kocaman bir onu yaşadım”

Tüm bu süreçte gelen tüm mesajları bana okudular. Yaşanılanları anlattılar. Kocaman bir onur yaşadım. Gurur duydum. Hiç yalnız değil, aslında kocaman birlik ve beraberliğimizin olduğunu gördüm. Dayanışmanın insana verdiği omuz ile gücüne güç verdiğine bir kez daha şahit oldum. Tüm dilekler, dualar, niyetler için herkese minnettarım.
Ağlayarak okudum çoğunu.

“Eminim oğlum da herkese minnettar”

Beni yüreklerinizde, oğlumu ise adalet nöbetinde taşımaya devam etmişsiniz. Eminim oğlum da herkese minnettar. İyi ki varsınız. Buraya kocaman bir gülümseme bırakıyorum. Güçlüklerin üzerinden birlikte gülümsemeyelim hayata diye.
Bir süre daha tedavim devam edecek. İyiyim. Sizlerle güçlüyüm. Daha da güçlü olacağım. İyi ki varsınız. Sevgiler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir