Kadın

Metin Aygün isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu Mediha Aygün’ü katledip ardından intihar etti

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Metin Aygün, boşanma aşamasında olduğu Mediha Aygün’ü boğazını kesip öldürdükten sonra, kendisini de boğazından keserek intihar etti.

Olay, sabaha karşı Düzce’nin Akçakoca ilçesi Osmaniye Mahallesi Tevfik İleri Caddesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Boşanma aşamasında oldukları iddia edilen Metin Aygün (53) ile Mediha Aygün arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Metin Aygün, mutfaktan aldığı bıçakla Mediha Aygün’ün boğazını kesti. Mediha Aygün yere düşerken, Metin Aygün bu kez aynı bıçakla kendi boğazını kesti.

Gürültüye uyanan çocuklar yardım istedi

Bu sırada gürültüye uyanan çiftin 3 çocuğundan en büyüğü, evin kapısını açarak yardım çığlığı attı. Seslere uyanan komşuları eve geldi. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Mediha Aygün ve katil Metin Aygün’ün hayatını kaybetti belirlendi.

3 çocuk da koruma altına alındı

Mediha ve Metin Aygün’ün cenazeleri, yapılan incelemelerin ardından otopsi için Akçakoca Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. 16, 8 ve 6 yaşlarındaki 3 çocuk da Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri tarafından koruma altına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir