GündemSon 24 SaatTüm Haberler

‘Kızına uyuşturucu satan kişiyi dövdü’ diye gündem olmuştu, gözaltına alındı

“Kızına uyuşturucu satan kişiyi döverek polise götürdü” diuye gündem olan kişi uyuşturucu satıcısını dövdüğü için gözaltına alındı. Olayda “Baba” olarak anılmıştı; kadının sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Emniyeti Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, olay dün öğle saatlerinde İstanbul Avcılar Merkez Mahallesi’nde meydana geldi.

İddialara göre; O.i adlı erkek sevgilisi olan E.G.C adlı kadının cep telefonuna gelen “Ne kadar uyuşturucu hap istiyorsun” mesajını gördü. O.İ., mesaja “10 hap” karşılığını verdi.

Bu mesajlaşmanın ardından O.İ., uyuşturucu madde satmaya çalışan 21 yaşındaki F.Y.’yi buluşmak üzere Avcılar’a çağırdı. Kısa süre sonra uyuşturucu satıcısı F.Y., O.İ. ile buluştu. O.İ., satıcıya E.G.C’nin babası olduğunu söyledi. Tartıştığı F.Y.’yi döverek karakola götürdü ve polise teslim etti.

“Torbacı” diye tabir edilen uyuşturucu satıcısı F.Y. ise karakolda kendisini darbeden O.İ’den şikayetçi oldu. O.İ ise gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. O.İ.’nin söz konusu kızın babası değil sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Mahkeme, ifadesinin ardından O.İ.’yi adli kontrol kararıyla serbest bıraktı.

F.Y. ise “uyuşturucu madde ticareti” suçundan adli makamlara sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir