GündemManşet - Yan

Hadi Özışık sabaha karşı ortaya çıktı!

Sedat Peker ve Süleyman Soylu’nun hakkındaki açıklamaları sonrası sabaha karşı açıklama yapan Hadi Özışık, Soylu’dan özür diledi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisi ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında aracılık yaptığı iddialarını yalanlayan Gazeteci Hadi Özışık’la yaptığı görüşmenin kayıtlarını yayınlamıştı.

Sedat Peker’in yayınladığı video sonrası açıklama yapan Süleyman Soylu ise “Yakından tanıdığımız arkadaşlar ismimizi kullanarak bir mafya lideri ile bana tuzak ve tezgah kurdular. Yarın sabah Hadi Özışık ile Süleyman Özışık hakkında suç duyurusunda bulunacağım” açıklamasında bulunmuştu.

Yaşananlar sonrası uzun süre açıklama yapmayan Hadi Özışık ise gece katılacağı belirtilen Habertürk yayınına katılmamış ve herhangi bir gerekçe sunulmamıştı.

Karşılıklı açıklamalar sonrası sabaha karşı 03.54 saatinde kişisel Twitter hesabından açıklama yapan Özışık, Sedat Peker’i tanıdığını ve iyi niyetle inisiyatif aldığını belirterek Süleyman Soylu’da özür diledi.

Özışık’ın açıklaması şöyle:

İlk açıklamasını sildi

Konuya ilişkin ilk açıklamasını ‘zorunlu’ ibaresiyle paylaşan Hadi Özışık, sonrasında bu ifadeyi silerek yukarıdaki başlıkla yeniden yayımladı ve bu kez paylaşımını yorumlara kapattı.

https://yaziyor.org/2021/05/19/hadi-ozisik-kayiplara-karisti-sitesinde-soyluya-ait-farkli-haberler-yer-aldi/
https://yaziyor.org/2021/05/19/suleyman-soyludan-hadi-ve-suleyman-ozisik-aciklamasi/
https://yaziyor.org/2021/05/19/sedat-peker-suleyman-soylu-ile-gorustugunu-reddeden-hadi-ozisikla-gorusmesini-yayinladi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir