GündemManşet - YanMedya

Hadi Özışık kayıplara karıştı, sitesinde Soylu’ya ait farklı haberler yer aldı!

Sedat Peker’in Hadi Özışık ve Süleyman Soylu’ya ilişkin açıklamaları sonrası Özışık’ın sahibi olduğu sitede söz konusu haberler yer almazken, Soylu’nun farklı gündemlere ilişkin açıklamaları haberleştirilmeye devam edildi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yayınladığı videolar ile Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam ediyor.

Son olarak kendisi ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında aracılık yaptığı iddialarını yalanlayan Gazeteci Hadi Özışık’la görüşme kayıtlarını yayınlayan Peker, “Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim” ifadesini kullanmıştı.

Hadi Özışık iddiaları reddetmişti

Hadi Özışık, Halk TV’ye gönderdiği mesajda “Soylu ile Peker arasında haber götürdüğüm yalandır. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir” ifadelerini kullanmış ve ardından Sedat Peker tarafından söz konusu kayıt yayınlanmıştı. Ortaya çıkan videolar sonrasında ise Hadi Özışık, Habertürk yayınına katılmadı.

Süleyman Soylu’dan suç duyurusu

Sedat Peker’in yayınladığı son videoları izlediğini açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Hadi Özışık ile Süleyman Özışık kardeşleri tanıdığını belirterek, “Yıllardır birlikte teşrik-i mesai mesaide bulunduğumuz arkadaşlar bunlar, şaşkınım” demiş ve suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.

İnternet Haber gündemi böyle gördü

Yaşananlar sonrası Hadi Özışık tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, sahibi olduğu ‘İnterner Haber’ adlı site, Süleyman Soylu haberlerine yer vermeye devam ediyor. Özışık’ın sitesinde Sedat Peker ve Süleyman Soylu’nun açıklamalarına ilişkin herhangi bir haber yer almazken, Soylu’nun Diyarbakır’da yaşanan saldırıya ilişkin açıklamasına yer verildi.

https://yaziyor.org/2021/05/18/sedat-peker-suleyman-soylu-ile-gorustugunu-reddeden-hadi-ozisikla-gorusmesini-yayinladi/
https://yaziyor.org/2021/05/19/suleyman-soyludan-hadi-ve-suleyman-ozisik-aciklamasi/
https://yaziyor.org/2021/05/19/sedat-pekerin-videosunu-yayinladigi-hadi-ozisik-haberturk-yayinina-katilmadi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir