Yaziyor.Org

Gerçeğin Sözüyle

GündemManşet - Yan

Erbakan: Korona süreci siyonizmin planlarına hizmet ediyor

Gerici kimliğiyle bilinen Fatih Erbakan, Covid-19’a ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarının kısırlaştırabileceği iddiasında bulundu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yerel bir televizyon kanalında konuk olduğu programda, koronavirüse ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bill Gates’e suçlama

Covid-19 aşılarıyla kısırlaştırmanın hedeflenmiş olabileceğini öne süren Erbakan, şu ifadeleri kullandı:

“Bill Gates olsun, bunların önde gelenleri olsun. ‘Efendim kaynaklar yetmiyor’, ‘Gıda imkanı yetmiyor’, su kaynağı yetmiyor’ ‘Onun için nüfus çok fazla, azaltmak lazım’ diye zaten söylüyorlar. Pandemi azaltmasa bile yapılacak aşılarla birlikte böyle birşey yapılması mümkün olabilir. Allah göstermesin yani kısırlaştırıcı.

“Siyonizmin planlarına hizmet ediyor”

Afrika’da pek çok bölgede bu biyolojik silahları kullandıklarını anlatıyor Amerikalı yazarlar ifade ediyorlar. Amerika’da nerede ve nasıl geliştirdikleri ve Afrika’da nerede nasıl suya kattıkları. Bu korona da daha gelişmiş versiyonu olabilir. Biz bunu ifade ettiğimiz zamanlarda İsrail ve İspanya basınında bu haber oldu. Biz dedik ‘şüphelerimiz var. Çünkü bu korona sürec dünya siyonizmin planlarına hizmet ediyor. Hem nüfusun azaltması, sağlığın bozulması hem ekonominin çökertilmesi. Bütün ekonomiler çöktü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir