GündemKadınManşetSon 24 SaatTüm Haberler

Boşanma aşamasında olduğu kadını yaralayan annesini ise öldüren erkeğin 28 suç kaydı varmış

Konya’da boşanma aşamasında olduğu kadını yaralayan ve kadının annesini de öldüren Abdullah K’nin 28 farklı suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı. Mahkemeye sevk edilen cinayet zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, 9 Mart Çarşamba günü Konya’nın Meram ilçesi Şeyh Sadrettin Mahallesi’nde meydana geldi. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Abdullah K., karara rağmen ayrı yaşadığı Hatice K.’nin annesi Fatma Gümüş’ün evine gitti. 4 çocuk annesi Hatice K. annesi ile birlikte yaşıyordu. Abdullah K. apartmanda Hatice K. ile karşılaştı. Sesleri duyaran Fatma Gümüş apartmana çıktı. Abdullah K. Fatma Gümüş’ü bıçaklayarak öldürdü. Hatice K.’yi ise bıçakladı. Polis cinayet zanlısı Abdullah K.’yi yakaladı. Numune Hastanesinde tedavisi süren Hatice K.’nın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Asayiş Şube Müdürlüğünde ifadesi alınan cinayet zanlısı Abdullah K.’nın yapılan incelemelerin ardından “kasten yaralama, tehdit, mala zarar verme, uyuşturucu” gibi birçok konudan 28 adet suç kaydı olduğu belirlendi. Boşanma aşamasında olduğu kadının annesini öldüren ve kadını da ağır yaralayan Abdullah K., emniyetteki işlemlerinin ardından “kasten adam öldürme ve kasten adam öldürmeye teşebbüs” suçlarından adliyeye sevk edildi.

Mahkemeye çıkan cinayet zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir