Kültür SanatSon 24 SaatTüm Haberler

Aleyna Tilki Selda Bağcan’la düet yaptı, Bağcan: Benim yolumda ilerliyor

Şarkıcı Aleyna Tilki, hayranı olduğu Selda Bağcan ile Harbiye’de aynı sahneye çıktı. Bağcan ile düet yapan Tilki, aldığı övgüler karşısında, “Şu an bacaklarım titriyor” dedi.

Halk müziğinin başarılı isimlerinden Selda Bağcan, Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Konsere gelenler arasında Aleyna Tilki de vardı. Usta sanatçı Aleyna Tilki’yi davet etti ve birlikte sürpriz bir düet yaptılar.

Bağcan’dan Aleyna Tilki’ye övgüler

Selda Bağcan, Aleyna Tilki’ye pek çok övgüde bulundu. Tilki de bu övgüler karşısında Bağcan’a teşekkür ederek “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” dedi.

Aleyna Tilki, birkaç hafta önce verdiği röportajda “Selda Bağcan’ı seviyorum çünkü kendine has tarzıyla, kalpten ve cesurca şarkı söylüyor” demişti. Konuyla ilgili Twitter hesabında paylaşımda bulunan Selda Bağcan da “Teşekkürler sevgili Aleyna Tilki” karşılığını vermişti.

‘Ben efsane olacağım demiş, yani benim yolumda gidiyor’

Geçtiğimiz yıllarda Aleyna Tilki’nin daha önce kendisini hayranlarını dile getirmesiyle ilgili konuşan Selda Bağcan, şu ifadeleri kullanmıştı: “Aleyna, bana sosyal medya üzerinden çağrı yapmıştı. Ben de onun uzattığı eli tuttum. Çok başarılı bir pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel. Daha ne olsun! Çok istiyor ve kesinlikle dünya çapında bir star olacak. Bugün de bir şey yazmış sosyal medyada, ‘Ben yıldız olmayacağım, efsane olacağım’ demiş. Yani benim yolumdan ilerliyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir