GündemManşet

2 yaşındaki çocuğu istismar eden Yaşar Ercan’ın MHP bayraklarıyla fotoğrafı ortaya çıktı

Uşak’ta 2 yaşındaki bir çocuğu istismara maruz bırakan Yaşar Ercan isimli erkeğin MHP bayraklarıyla fotoğrafı ortaya çıktı.

Uşak’ta 2 yaşındaki çocuğu cinsel istismara ve işkenceye maruz bırakan Yaşar Ercan isimli erkek tutuklanarak cezaevine götürülmüştü. Daha önce de cinsel istismar nedeniyle 7 dosyası olduğu belirtilen Yaşar Ercan’ın MHP bayraklarıyla olan fotoğrafları ortaya çıktı.

Ne olmuştu?

Yaşar Ercan, Uşak’ta bir çocuk ve annesini evde alıkoymuş ve sonrasında 2 yaşındaki çocuk maruz kaldığı şiddet nedeniyle beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Hastane doktoru tarafından polise haber verilmesi sonucunda olay açığa çıkmış ve 2 yaşındaki çocuğun cinsel istismara maruz bırakıldığı belirlenmişti.

“İstismarı hastanede öğrendik”

Yeni Yaşam’da yer alan habere göre çocuğun annesinin dayısı Timur Ç., yaşananları “Olay Cuma günü yaşanmış. Çocuğu evde istismar etmiş hem de şiddet uygulamış. Beyin kanaması geçirince annesi doktora getirmiş. Doktorlar genel kontrol yaparken, istismar bulgularını görüyorlar. Biz istismarı hastanede öğrendik. Sürekli şiddet gördüğünü ise vücudundaki yara izlerinden öğrendik” diyerek aktarmıştı.

Failin sabıka kaydı

İstismara maruz bırakılan çocuğun annesinin, kuzeni olduğunu belirten bir sosyal medya kullanıcısı da yaptığı paylaşımda fail Yaşar Ercan’ın çocuk istismarı suçunu daha önce de işlediğini ve 7 tane dosyası olduğunu belirtmişti.

https://yaziyor.org/2021/04/12/2-yasindaki-cocugu-istismara-maruz-birakan-yasar-ercan-tutuklandi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir