GündemManşet - Yan

Venezuela’da peynir kutusunda yakalanan eroinler, Sabah yazarını hatırlattı!

Gazeteci Nevşin Mengü, Sedat Peker’in kokain trafiğine ilişkin açıklamaları sonrası Türkiye ve Venezula’da basına yansıyan ilginç haberleri hatırlattı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in YouTube yayınları Türkiye gündemini belirlerken, yayınladığı 7. videoda uyuşturucu trafiğine ilişkin iddialarda bulundu.

Peker’in uyuşturucu ticaretine ilişkin iddiaları sırasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’ın da adı geçerken, uyuşturucunun duraklarından birisi de Venezuela olarak gösterildi.

Peynirlerin içine yerleştirilmiş eroin

Açıklamalar sonrası Gazeteci Nevşin Mengü, Twitter hesabından geçtiğimiz yıla ait ilginç bir haberi paylaştı. Mengü’nün paylaştığı haberde Venezuela’da peynir kutuları içerisine gizlenmiş eroin yakalandığı belirtiliyor.

Nevşin Mengü, hemen ardından yaptığı paylaşımda ise yandaş Sabah Gazetesi yazarı Melih Altınok’un Venezuela’daki peynirlere ilişkin övgülerinin yer aldığı bir yazıyı hatırlattı.

Altınok, söz konusu yazısında Türkiye’nin Venezuela’dan peynir ithal etme kararına ilişkin, “Umarım en kısa zamanda Venezuela peynirleri Türkiye’ye gelir, maksat dostlarımızla muhabbet olsun” değerlendirmesinde bulunuyor.

https://yaziyor.org/2021/05/23/saymaz-cakici-cezaevinde-kalma-kurallarini-kendisi-belirledi/
https://yaziyor.org/2021/05/23/jitem-davasinin-avukatindan-aciklama/
https://yaziyor.org/2021/05/23/sedat-pekerin-iddialari-sonrasi-sengul-hablemitoglundan-aciklama/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir