GündemManşet - YanPolitikaSon 24 Saat

Tarikatçı doktor Adalet Bakanı’na seslendi: Savcı meselesinde bir hafta süre

Menzil tarikatına yakınlığıyla bilinen GATA’nın Eski Başhekim Yardımcısı Ali Edizer, pandemi genelgelerini eleştiren ve res’en soruşturma başlattığını duyuran Viranşehir Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut’la ilgili Bakan Abdülhamit Gül’e seslendi: Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kendisine “şaklaban” diyen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e “Savcı meselesinde bir hafta sabredeceğim” dedi.

Medeni Kanun ve laikliğe karşı yaptığı açıklamalarla gündeme gelen, ardından görevinden alınan, “128 milyar dolar nerede?” paylaşımı yapanları tehdit eden GATA’nın Eski Başhekim Yardımcısı Ali Edizer, bu kez Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü hedef almasıyla gündem oldu. Pandemi genelgelerini eleştiren bir açıklama yapan ve konuyla ilgili res’en soruşturma başlattığını duyuran Viranşehir Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut’a göndermede bulunan Edizer, Twitter hesabı üzerinden etiketlediği Bakan Gül’e konuyla ilgili olarak şöyle seslendi:

“Abdülhamit Gül! Üzerine vazife ve haddin olmadığı halde Dr. Ali Edizer’e “ŞAKLABAN” demiştin de seni Seyda Muhammed Emin Er Hazretlerinin (ksa) hatırına vermiştim ya! Şimdi bir hadsiz savcının çıkardığı fitne konusunda neden sesin çıkmıyor, üstüne vazifeyken?

Süre verdi

Ali Edizer, konuyla ilgili başka bir paylaşımında “Savcı meselesinde bir hafta sabredeceğim. Engellediğim bazı sözde dindar – hakikatte provokasyonların dolgu malzemesi – ahmaklara o zaman da bir şey söylemeyeceğim. Zira ahmaklara cevap caiz değildir. Ama akıl sahipleri için yazacak çok şeyim olacak inşallah!” ifadelerini kullandı

Edizer tweetini haberleştiren Odatv’nin haberine de “Sanane kardeşler arasındaki meseleden” diyerek paylaştı.

Edizer şu ifadeleri kullandı: İlle her gaitaya burnunu sokacak mısın? Sana ne kardeşler arasındaki meseleden? Onların ezikliğine aldanıp paçama yapışma Senin iplerini elinde tutan efendilerine başka bir yerden malzeme bul. Bizim üzerimizden efendilerini yalamaktan merhaba ne zaman vazgeçeceksin”

https://yaziyor.org/2021/03/19/menzil-uyesi-doktor-yeniden-goreve-basladi/
https://yaziyor.org/2021/04/18/tarikatci-ali-edizer-tehditlere-devam-ediyor/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir