ManşetPolitikaSon 24 SaatTüm Haberler

Sedat Peker’in ifşalarıyla gündemdeydiler: Süleyman Özışık mesleği bıraktı

Mafya lideri Sedat Peker’in ifşaları ile gündeme gelen Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’ın nerede olduğu sorularına dair yaptığı açıklamada “Süleyman Özışık mesleğini bıraktı” dedi.

Süleyman Özışık

Hadi Özışık, suç örgütü lideri Sedat Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile kendisi arasında arabuluculuk yaptığını iddia ettiği Süleyman Özışık’ın mesleğini bıraktığını açıkladı.

İnternethaber sitesinin kurucusu Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’ın nerede olduğuna dair açıklama yaptı.

Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık “Süleyman Özışık nerede?” sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, Youtube kanalında şu açıklamayı yaptı: Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık “Süleyman Özışık nerede?” sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, “Hep bana soruyorsunuz ‘Süleyman Özışık nerede?’ diye. Ben size söyleyeyim nerede olduğunu; Süleyman Özışık mesleğini bıraktı kardeşim. Biliyor musunuz, en zor zamanlarda savunduğu ve uğrunda herkesin hedefi haline gelen Süleyman Özışık, Sedat Peker gündeme getirdi diye herkes arkasını ona döndü ve bir tek kişi, ‘Kardeş sen bize lazımsın demedi.

TIKLAYIN: Hadi Özışık bir gün içinde ikinci kez kovuldu!

Süleyman Özışık’a “Geç ekranın karşısına konuş” dediğini de belirten Hadi Özışık sözlerine şöyle devam etti: Bana tepki gösterdi ‘Ağabey, dedi; ben ne konuşayım ya! Ben bir davaya gönül vermişim… Ben kendimi ortaya koymuşum, bu sol cenahtaki kesimin bana saldırı sebebi bu… Peki kim var şu anda yanımda, dedi.

TIKLAYIN: Süleyman Özışık: Soylu beni kurban seçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir