KadınSon 24 SaatSon DakikaTüm Haberler

Sakarya’daki olayda fail yine şaşırtmadı: 3 sabıkası çıktı

Sakarya’da taciz ettiği kadını takip ederek, sığındığı tekelde öldüresiye döven Talip Altındal’ın 3 sabıkası olduğu ortaya çıktı. Bu olayla bir kez daha cezasız bırakılan erkek şiddeti ortaya çıkmış oldu.

Sakarya’nın Karasu ilçesinde sözlü tacizde bulunduğu 20 yaşındaki kadını sığındığı tekel bayisinde öldüresiye döven erkeğin kasten yaralama suçundan 3 kaydının olduğu ortaya çıktı.

Saldırgan Talip Altındal ifadesinde, aracında bulunduğu sırada Ş.Ö’nün gelip kendisine vurduğunu ileri sürdü. Altındal kendisinin ise ne yaptığını bilmeden saldırdığını iddia etti.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Altındal, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Ne olmuştu?

Olay, 18 Temmuz’da meydana geldi.İstanbul’dan ailesiyle birlikte tatil için gelen Ş.Ö, eve dönerken iddiaya göre otomobiliyle yanına yaklaşan Talip Altındal tarafından sözlü tacize uğradı.

Altındal’a sözlü karşılık veren kadın, tacize devam eden Altındal’ın kullandığı otomobilin fotoğrafını çekti.

Ş.Ö’nün kendisini polise şikayet edeceğini söylemesi üzerine Altındal, otomobiliyle kadını ezmeye çalıştı.

Ş.Ö. bir tekel bayisine sığındı. Ancak Altındal kadını takip ederek tekele girdi ve Ş.Ö’ye saldırarak tekme tokat dövdü.

Altındal’ın saldırısından kaçmaya çalışan Ş.Ö, depo olarak kullanılan alanda da dehşeti yaşadı. Altındal bu sırada, “Bu telefonla mı beni çekip şikayet edeceksin” diyerek kadının telefonunu kırdı.

Ş.Ö. son anda boşluktan yararlanarak kendini caddeye attı, bir kadının otomobiline sığındı.

Tekel bayisinden çıkarak otomobiline yönelen Altındal, eline aldığı silahla caddede bulunanları tehdit ettiği öne sürüldü. Otomobiline sığındığı kadın tarafından polis merkezine götürülen Ş.Ö, şüpheliden şikayetçi oldu.

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, kısa sürede Altındal’ı yakalayarak gözaltına aldı. Evli ve 4 çocuk babası olan Altındal’ın fındık bahçesi olduğu, düzenli bir işinin bulunmadığı belirlendiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir