GündemManşet - Yan

Peker’den Soylu’ya: Thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi, bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı anlatacağım

Sedat Peker, daha önce dile getirdiği Thodex iddialarına ilişkin yeni açıklama yaptı, Süleyman Soylu’ya seslenerek “Thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi, bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı anlatacağım” dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Gazeteci Veyis Ateş hakkında sosyal medya hesabından yeni açıklamalar yaptı.

Soylu hakkında kripto para borsası Thodex operasyonlarına ilişkin ‘parayı aldı’ iddialarını bir kez daha dile getiren Peker’in açıklamaları şöyle:

“1-Ulan çakma dindarlar, ulan çakma vatan severler, benim paylaşımlarıma Tayyip ağabeyin Biden görüşmesi öncesinde yapıp elini zayıflatmaya çalıştığımı söylemiştiniz. Vatanseverliğimi sorgulamaya kalkmıştınız. Kaç gündür bir şey paylaşmadım ancak bundan sonrasına söz veremem.

2-Gazetecilerin yüz karası veyis ateş senin namusun yok mu? Lan senin şerefin yok mu.Çıkıp açıklasana,süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene.Namusun yok mu senin? Hepinizi önce hasta edip sonra tedavi edeceğim

3-süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim.

4-süslü sülüman; eski il müdürü Mustafa Çalışkan beyin yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini…

5-Anadolu adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbuldaki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi,yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım”

https://yaziyor.org/2021/06/15/sedat-peker-soylu-rusvet-islerini-organize-ettirdigi-veyis-atese-koruma-da-vermis/
https://yaziyor.org/2021/06/14/iyi-partiden-sedat-peker-icin-ozel-yasa-onerisi/
https://yaziyor.org/2021/06/14/selahattin-demirtas-sedat-pekerin-aciklamalarini-degerlendirdi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir