GündemManşet - Yan

Peker’den Soylu’ya mesaj: Bu işin finalinde delireceksin

Sedat Peker, Twitter hesabından Süleyman Soylu’ya seslendi “Bu işin finalinde delireceksin” dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından çeşitli iddialarda bulunmaya devam ediyor. Peker, son yaptığı paylaşımlarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek, Bakanlığın 4 Haziran kayıtlarını yayımlamasını istedi ve “Bu işin finalinde delireceksiniz” dedi.

Peker’in mesajları şöyle:

“süslü süleyman, aslan süleyman, benle ilgili insanları emniyete alıp ifade aldırıyorsun ya, kendini boşuna yorma. Onların hepsi normal insanlar. Hiçbir şey çıkaramazsın. Bütün her şey benim beynimin içinde. Size zekaya saygı duymayı öğreteceğim. Bu işin finalinde delireceksiniz.

süslü süleyman, kaplan süleyman, söz namus. Ayın 4’ünün İçişleri Bakanlığı’nın kayıtlarını yayınla. Hts kayıtlarını yayınla. Söz namus kafama sıkacağım. Yüce Divan’a gideceksin. Bu işin finalinde delireceksin.

süslü sülü bugün gözaltına aldıracağın arkadaşlardan da bir şey çıkmaz. Yarın aldıracaklarından da. Sen çakmasın oğlum, sen mahalle kaşarısın. Bir tripoda kameraya yenileceksin. Bu işin finalinde delireceksin. Bana lütfen sayın doktorum de.”

https://yaziyor.org/2021/06/09/sedat-peker-ak-parti-icin-miting-yaptim/
https://yaziyor.org/2021/06/09/sedat-pekerin-tweetlerine-erisim-engeli/
https://yaziyor.org/2021/06/06/rasim-ozan-kutahyalidan-sedat-pekere-yanit/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir