GündemManşet - Yan

Peker’den Soylu’ya: İş Bankası’na soktuğun kişileri biliyorum

Sedat Peker, Süleyman Soylu’ya seslendi “İş Bankası’na soktuğun kişileri biliyorum” ifadesini kullandı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, düzenlenen ‘Sedat Peker operasyonu’nda gözaltına alınan 25 kişi sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenen Peker, “Benim adamım diye tanımadığım 25 tane adamı almışsın” derken, “İş Bankası’na soktuğun tek eleman koruma müdürün ekrem değil. Diğer üç kişiyi de biliyorum” ifadelerini kullandı.

Peker’in Twitter hesabından yaptığı açıklamalar şöyle:

“Süslü sülüman, benim adamım diye tanımadığım 25 tane adamı almışsın. Sen vallahi delisin. Böyle devam edersen doktorun olarak sana antidepresan yazacağım. Hiç Allah’tan korkmuyor musun?

Benim umrumda değil ama o insanlara günah değil mi? Lan hiçbirini tanımıyorum. süslü sülüman, alınan adamların 23 tanesi serbest kalmış, ikisi tutuklanmış. Haksız yere gözaltına aldırdığın bu insanların aileleri beddua ediyor, ve o beddualar direk Yüce ALLAH’a ulaşıyor. Yenileceksiniz, çünkü yaptıklarınız artık GAYRETULLAH’a dokundu.

Süslü Sülüman, İş Bankası’na soktuğun tek eleman koruma müdürün ekrem değil. Diğer üç kişiyi de biliyorum. Ama etlerini parça parça koparacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Seni mahvedeceğim. Göreceksin. Seni önce deli edecem, sonra terapiyle düzeltecem.

Bazı arkadaşlar Şununla anlaştın yazmıyorsun, bununla anlaştın yazmıyorsun diye saçmalıyorlar. Kurtuluş Savaşı’nda bile bu kadar çok düşmanla sava yapılmadı. Bekleyin, hepsini deli edecem. Sözüm söz.”

4 ilde eş zamanlı operasyon

Afyonkarahisar merkezli 4 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen ‘Sedat Peker operasyonu’nda 25 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda, çok sayıda silah, bir miktar uyuşturucu madde, kelepçe, bir sahte polis kimliği, 24 bin 850 TL ve araba anahtarlığı şeklinde gizli kamera ele geçirilmişti.

Şüphelilerden Orhan Kalaycıoğlu ‘kasten yaralama’, Mustafa Sarıhan ‘nitelikli cinsel saldırı, yağma, şantaj, tehdit, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından tutuklanmıştı.

https://yaziyor.org/2021/06/15/sedat-peker-bu-kez-chpye-seslendi/
https://yaziyor.org/2021/06/15/sedat-peker-suleyman-soylunun-oglu-30-milyon-degerindeki-dairede-keyif-ediyor/
https://yaziyor.org/2021/06/15/sedat-peker-soylu-rusvet-islerini-organize-ettirdigi-veyis-atese-koruma-da-vermis/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir