Kadın

Melek İpek çocuklarına kavuştu

Melek İpek 108 gün sonra özgürlüğüne ve çocuklarına kavulştu, “İçerdeki tek tesellim onların dışarıda huzurlu ve mutlu olmalarıydı” dedi.

İşkenceci eşini öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu yargılanan Melek İpek 108 gün sonra özgürlüğüne kavuştu. Tahliyesinin ardından kapıda bekleyen kızlarına sarılıp gözyaşı döken İpek, “Kızlarımın kokularını çok özlemiştim, çocuklarıma kavuştum, bu gece artık rahatça uyuyabileceğim” dedi.

DHA’nın aktardığına göre Melek İpek, tahliye kararının ardından 108 gün tutuklu bulunduğu Döşemealtı L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan, akşam saatlerinde tahliye oldu.

“İçerdeki tek tesellim onların dışarıda huzurlu ve mutlu olmalarıydı”

Annesi, babası, kız kardeşi ve avukat Ahmet Onaran eşliğinde otomobilden inen İpek, kızlarını görünce koşarak sarıldı. İpek, kızlarına uzun süre sarılarak “Sizleri çok özledim, canlarım benim” dedi.

İpek, şunları kaydetti:

“Çocuklarıma kavuştum. Bu gece artık rahatça uyuyabileceğim. Koğuş arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, bana iyi davrandılar. Çocuklarımı çok özledim. İçerdeki tek tesellim onların dışarıda huzurlu ve mutlu olmalarıydı. İçeri girince çocuklarımla sarılabildik. Avukatım Ahmet Onaran’a teşekkür ediyorum. Beni hiç yalnız bırakmadı. Dışarıdan haberleri onun sayesinde aldım. Aslında tek düşündüğüm şey çıkabilir miyim, çocuklarıma kavuşabilir miyim acabaydı. Tek yapabildiğim şey dua etmekti.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir