GündemSon 24 Saat

Mansur Yavaş’tan iş merkezi yangınıyla ilgili açıklama

Bu akşamüstü, Ankara Yenimahalle ilçesine bağlı Macunköy Mahallesi’nde bulunan Ankara Ticaret Borsası İş Merkezi’nde kimyasal madde üreten bir fabrikada çıkan yangının söndürme, soğutma çalışmaları halen devam ediyor. Olayla ilgili Mansur Yavaş açıklama yaptı.

Ankara’da bu akşam 16.00 sıralarında kimyasal madde üreten bir fabrikada henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sonrası bölgeyi yoğun duman sardı. Yenimahalle ilçesi Macunköy Mahallesi’nde bulunan Ankara Ticaret Borsası İş Merkezi’nde kimyasal madde üreten bir fabrikada yangın, aradan geçen 7 saate rağmen halen söndürülmeyi çalışılıyor.

Mansur Yavaş’tan açıklama

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yangın bölgesine gelerek çalışmaları yerinde inceledi. Yavaş, konuya ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Yenimahalle ATB İş Merkezi’ndeki kimyasal üretim merkezinde çıkan yangına 80 araç, 450 personel ile müdahale etmeye devam ediyoruz. Söndürme çalışmalarımız devam ediyor. Yangından etkilenen hemşehrilerimize hem maddi hem de manevi destekte bulunacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir