Son 24 SaatSon DakikaTüm Haberler

Kılıçdaroğlu’nun ziyareti öncesi, 3 ay önce yapılan en işlek caddede asfalt söküldü

CHP Lideri ve beraberindeki 100’den fazla CHP’li vekil grup toplantısı için Erzurum’da. Kılıçdaroğlu’nun kente geleceği gün, daha 3 ay önce yapılan kentin en işlek caddesinde asfalt söküldü, yeniden yapılmaya başlandı.

CHP, her hafta salı günü TBMM’de yaptığı grup toplantısı, bu haftadan itibaren ekim ayına kadar değişik illerde yapmam kararı almıştı. Bunun ilk uygulaması için Erzurum seçildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 100’ün üzerinde milletvekili, Erzurum’da yapılacak grup toplantısı için aynı uçakla Ankara’dan yola çıktı.

Bütün vekillerin bir uçakta olması endişe yaratmıştı: Pilotu alkışladılar

CHP lideri ve 100’ün üzerinde milletvekilini taşıyan uçak, planlanan saatte Erzurum Havalimanı’na iniş yaptı. Çok sayıda milletvekilinin aynı uçakta yolculuk yapıyor olması endişe yaratmıştı. Bazı vekiller uçağın kaza geçirmesi halinde CHP’de neredeyse milletvekili kalmayacağını dile getirmişti. Yolculuk boyunca bu konuyu konuşan milletvekilleri, uçağın alana inmesiyle birlikte pilotu alkışladı.

Kılıçdaroğlu havalimanında Erzurum’un yöresel başbar oyunuyla karşılandı. 

Öte yandan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Erzurum ziyareti öncesi, kentin en işlek caddesi olan ve üç ay önce asfaltlama yapılan Cumhuriyet Caddesi’nde çalışma başlatıldı. Dökülen asfalt söküldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir