GündemManşet - YanTüm Haberler

‘Keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler’ diyen AKP’li başkandan yeni açıklama

“Evi eski olan vatandaşlar, ‘Keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler” diyen AKP’li Gündoğmuş Belediye Başkanı Özeren, sözlerinin ‘cımbızla çekildiğini’ öne sürdü.

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesindeki orman yangınını söndürme çalışmalarına gece de devam edildi. Söndürme çalışmalarını hizmet binasında değerlendiren AKP’li Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, gazetecilere yaptığı açıklamada, yangının bir an önce söndürülmesi için çaba harcadıklarını söyledi.

“Ben her vatandaşımızın yanındayım, söndürme çalışmalarına da katılıyorum”

Bir televizyon programında yaptığı açıklamaların yanlış anlaşılmalara neden olduğunu savunan Özeren, “Canlı yayında yaptığım açıklamaların içinden 23-24 saniyelik bir kısım cımbızla çekilerek, linç kampanyasına dönüştürüldü. Devletimizin şefkatli eli her zaman evi yanan mağdur vatandaşlarımızın yanındadır. Ben her vatandaşımızın yanındayım, söndürme çalışmalarına da katılıyorum” dedi.

Ne demişti?

Özeren, “Evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımız için TOKİ tarafından 20 yıl ödemeli, istedikleri şekilde evler yapılacak. Evi eski olan vatandaşlar, ‘Keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler” ifadelerini kullanmıştı.

Tıklayın: AKP: Katarlı itfaiyeciler Türkiye’de sınavsız yangın söndürecekmiş

Tıklayın: Konya’da Kürt aile katledildi, AKP’li Alpay Özalan HDP ve CHP’yi kınadı!

Tıklayın: AKP’li Yasin Aktay: Aç olan ‘açım’ diye bağırmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir