GündemManşet - Yan

İstanbul’da gözleri oyulmuş birçok kedi cesedi bulundu

İstanbul Ataşehir’de gözleri oyulmuş halde birçok kedi cesedi bulundu.

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde çöp konteynerinin bulunduğu bölgede gözleri uyulmuş birçok kedi cesedi bulundu. Kedilerin cansız bedeniyle karşılaşan mahalleli, olayın araştırılmasını isteyerek mahallede yaşayan herkesin duruma tepki göstermesini istedi.

“Uzun süredir birçok kedi kayboluyordu”

Gazete Duvar’dan Hacı Bişkin’in haberine göre Ataşehir’in Örnek mahallesinde yaşayan bir kadın, Neva sokaktaki çöp konteynerinin bulunduğu bölgede kedi cesetleri gördü. Cansız kedi cesetlerini gören kadın, “İnsanlık bitmiş” dedi ve ekledi:

“Bunu yapan insan mı? Kedilerin gözleri oyulmuştu. Konteynırın içine bakmaya cesaret edemedim. Konteynerin önünde iki kedi cesedi vardı. İçinde kaç tane vardı bilmiyorum çünkü bakmaya cesaret edemedim. Bunu yapanlar sanki bilerek kedilerin cesetlerini konteynerin içine değil önüne bırakmışlardı. İnsanlar görsün diye… Ben bir hayvansever olarak bunu kabul etmiyorum. Bu planlı yapılmış bir katliama benziyor. Uzun bir süredir Ataşehir’de zaten birçok kedi kayboluyordu. Belediyenin ve emniyetin konuyla ilgili araştırma yapmasını istiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir