GündemManşet - Yan

İşitme Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı, engelli genci darp etti

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı Faruk Demir’in işitme engelli bir kişiyi darp ettiğine ilişkin görüntüler yayımlandı. Demir’in, geçtiğimiz günlerde yine işitme engelli genci darp etmekten tutuklanan Fırat Kaya adlı kişiyle çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’nun ‘Keko Başkan’ lakaplı As Başkanı, Faruk Demir’in bir işitme engeli yurttaşı darp ettiği ana ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Alican Uludağ’ın Ankara Gazetecisi sitesinde yer alan haberine göre ‘Fırat Delikanlı’ ismini kullanan Fırat Kaya’nın işitme engelli bir genci darp ederek sosyal medyada paylaşmasının ardından ortaya çıkan bu yeni görüntülerin İstanbul’da çekildiği belirtiliyor. Görüntülere göre, kendisi de işitme engelli olan Faruk Demir, kalabalık bir odada bir kişiyi darp ediyor. Demir’in yanında bulunan bazı kişiler de bu engelli vatandaşa yumruk atıyor.

Odada bulanan bir kişi tarafından çekilen kamera ekranına bir anlık Fırat Kaya da takılıyor.

Kaya ve Demir’in birlikte çekildiği bazı fotoğraflar ise dikkat çekiyor. Demir’in yine bazı fotoğraflarda uzun namlulu silahlarla poz verdiği görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir