GündemManşet - YanPolitika

Erdoğan’dan muhalefete: Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında muhalefeti eleştirdi, “Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP grup toplantısında muhalefet liderlerine seslenerek, “Şimdi bakıyorsunuz sözde siyasi parti genel başkanı olarak konuşanlara neymiş, millet açmış. Biz ne gerekiyorsa bütün imkânlarımızı seferber ederek yapıyoruz. Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin” ifadelerini kullandı.

“Bunlar millet aç diyor”

Erdoğan yaptığı açıklamada, “Yapılandırmaysa bütün yapılandırmaları yapıyoruz. Nankörlük biliyorsunuz parayla değil, onlar yine nankörlüğe devam ediyor. Milletimizden gayet güzel teşekkürler alıyoruz, bunlar millet aç diyor. Rizeliyim. Trakya’dan bütün şu andaki oradaki üreticilerin çeltik üreticisinin yaklaşımının ne olduğunu da gayet iyi biliyorum. Bundan bihaber olanlar bundan anlamaz ki” dedi.

“Bunların gözü var ama görmüyor”

Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

“Çevrenin korunmasında bugüne kadar yaptıklarımızın, halihazırda yaşadığımız sorunlarla ilgili yapacaklarımızın kapsamlı bir değerlendirmesini birazdan ayrıca yapacağım. Bizim gündemimizde ülkemize ve milletimize yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerden yedi düvele karşı verdiğimiz mücadelelerden başka konu yoktur. Her ay onlarca yol, tünel, köprü, sulama tesisleri, baraj, millet bahçesi, TOKİ açılışı yapıyoruz, bunların gözü var ama görmüyor. Beni milletim duyuyor ya yeter.”

https://yaziyor.org/2021/06/09/bilal-erdoganin-arkadasi-varlik-fonu-genel-mudurlugunden-sonra-tupras-yonetimine-atand/
https://yaziyor.org/2021/06/07/cift-maasli-bir-akpli-daha-ortaya-cikti-2/
https://yaziyor.org/2021/06/02/akpli-belediyeden-atilan-isci-birden-bizim-maasimizdan-700-800-tlye-el-koydular/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir