Son 24 SaatSporTüm Haberler

Dursun Özbek’ten transfer açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, “Takviye yapmamız gereken bazı bölgelerin hala olduğunu düşünüyorum. Bu teknik kadronun vereceği bir karar” dedi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’de 2022-2023 sezonuna Fraport TAV Antalyaspor’u 1-0 yendi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, karşılaşmanın ardından gazetecilere açıklama yaptı. Açıklamada, sakatlık olmadan güzel bir lig yaşanmasını dileğinde bulundu.

Antalya’da çok sıcak bir havada oyuncuların ellerinden geleni yaptığına işaret eden Özbek, “Lige galibiyetle başladık. Tam istediğimiz oyunu oynayabildik mi? Hayır. Daha sezonun başı. Hazırlıklarımız devam edecek. Takımın daha da güçlenmesi için yeni oyuncularımız var. Onların da takıma dahil olmasıyla beraber taraftarımıza en güzel günleri yaşatacağız” diye konuştu.

Özbek, sezonun başlamasıyla takımda eksikliklerin daha net ortaya çıktığına söyledi.

Sözlerine şöyle devam etti: “Takviye yapmamız gereken bazı bölgelerin hala olduğunu düşünüyorum. Bu teknik kadronun vereceği bir karar. Önümüzdeki haftadan itibaren onlara çalışmaya başlayacağız. İyi bir lig olmasını diliyorum. Güzel günler Galatasaray’ı bekliyorum. Hayatımda hiçbir hizmetten yorulmadım. Galatasaray’a hizmet etmek büyük bir şeref. Elimizden gelenin en iyisini Galatasaray’ı güzel günlere taşımak için yapacağız. Bu sezon çok önemli. Cumhuriyetin 100. yılı. Galatasaray’a cumhuriyetin yüzüdür.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir