GündemSon 24 SaatTüm Haberler

Bolu’da erotik shop kapatıldı; Ülkü Ocakları Başkanı: Annelerimizin, kızkardeşlerimizin geçtiği yer

Bolu, İzzet Baysal Caddesine açılan Erotik shop, bazı çevrelerin tepkisi üzerine mühürlendi. Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ise “Annelerimizin kızkardeşlerimizin kullandığı İzzet Baysal Caddesi üzerinde tabelası alenen asılı olan adını bile telaffuz etmek istemediğimiz iğrenç işyerinin açılması ne demek” dedi.

Bolu İzzet Baysal Caddesi’ne bağlı alt caddede açılan ve ruhsatsız olduğu belirtilen cinsel sağlık ürünlerinin satıldığı erotik shopun tabelası belediye ekipleri tarafından kaldırılarak dükkan mühürlendi.

Bir iş merkezinin 2’nci katında açılan cinsel sağlık ürünlerinin satıldığı dükkan açılmasından saatler sonra kapatıldı.

Bolu’da bazı çevrelerin tepki gösterdiği ve belediyeye bildirdiği dükkan iki öğrenci tarafından açıldı. Belediyeye ruhsat başvurusu yapıldığı ancak ruhsat verilmediği ifade edilen dükkana Bolu Belediyesi ekipleri gelerek mühürledi.

Tabelanın da kaldırıldığı dükkanla ilgili Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem “Hergün onbinlerce vatandaşımızın geçtiği, annelerimizin kızkardeşlerimizin kullandığı İzzet Baysal Caddesi üzerinde tabelası alenen asılı olan adını bile telaffuz etmek istemediğimiz iğrenç işyerinin açılması ne demek. Gözlerimizle görmesek inanmazdık. Birileri bizi mi sınıyor. Bu ne aymazlık. Bolu böyle şeylere alışık değil. Değerlerimize ve kültürümüze aykırı her türlü faaliyetin ülkü ocakları olarak karşısındayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir