GündemManşetPolitikaSon 24 Saat

AKP’nin silahlı başkanı ‘Zalim İsrail devleti’ diye Roboski Katliamı görüntülerini paylaştı

Eski AKP Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda İsrail’in Filistin halkına yaptığı saldırılara aitmiş gibi Roboski Katliamına ait bir fotoğraf paylaştı.

Daha önce AKP’li eski Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ile paylaştığı fotoğrafta uzun namlulu silahla gündeme gelen Korkut bu kez de başka bir skandala imza attı. İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak Gazetesi’nin İsrail’in saldırıları sonucu ölen Filistinli sayısını aktardığı haberini paylaşan Korkut, şu notu ekledi:

Ey Birleşmiş Milletler ne için birleştiniz çocuklarin katledilmesine engel olmayacaksanız. Zalim İsrail devletini durdurmak için kaç bin müslümanın kaç çocuğun bedeninin parçalanmasını bekliyorsunuz

Korkut “Zalim İsrail devleti” diyerek 2012’de Roboski’de katledilen insanların bataniylere sarılmış bedenlerine ait fotoğrafı paylaştı.

5. ve 6. dönem Küçükçekmece AKP İlçe Başkanlığı yapan Korkut silahlı fotoğraflarını da “Ruhsatlı av tüfeğim, fotoğraf da 15 Temmuz gecesi çekildi” diye savunmuşu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir