Sedat Peker, Fatih Altaylı’ya sahip çıktı!

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Erdoğan eleştirisi sonrası hedef gösterilen Fatih Ataylı’ya destek verdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter hesabından bir dizi paylaşımda bulunurken; AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın gözlerinin kapandığı yayına tepki gösteren ve sonrasında hedef haline getirilen Fatih Altaylı’ya sahip çıktı.

Peker’in paylaşımları şöyle oldu:

”1-Fatih Altaylı ülkemizin Cumhurbaşkanını hasta ve yorgun gösteren görüntüleri nasıl yayınlarsınız dediği için hem kendisini hem de kendisinin çalıştığı Habertürk medya grubunu tehdit ettiniz. Tüm iyi niyeti ile ‘Ormanlarımız yanarken, insanlarımız ölürken …

2-…Cumhurbaşkanı halka çay dağıtır mı?’ diyenlerin sözlerini iyi niyetli bir eleştiri olarak kabul edeceğinize yine tehdit ettiniz. Şu anda ise ormanlarımız yanıyor, ‘Eldeki imkanlarla söndüremiyoruz, yardım edin’ diyen halkı da aynı şekilde tehdit ediyorsunuz.

3-Halkımıza ‘Nankörler 20 sene önce giyecek donunuz bile yoktu’ derseniz onlar da size ’20 sene önce donsuz gezdiğimizi nerden biliyorsunuz?’ derler. Sizi gözünde büyüten, size oy veren insanlar sizi hep böyle görmek isterler.

4-Kaliteli insanlar kendisine gösterilen saygıdan cesaret bulup haddini aşmayanlardır. Haddi aşmamak lazım!”

Tıklayın: Sedat Peker’in oğlu, pasaportunun iptal edildiğini açıkladı

Tıklayın: Anonymous’tan Sedat Peker açıklaması

Tıklayın: Sedat Peker’den ‘Süleyman Soylu silah dağıttı’ iddiası