Yılmaz Özdil'den Sedat Peker'e teşekkür mesajı - Yaziyor.Org

Yılmaz Özdil’den Sedat Peker’e teşekkür mesajı

Yılmaz Özdil, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Sedat Peker’e teşekkür borçluyuz” dedi.

Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le ilgili açıklamalarda bulundu ve “Sedat Peker’e teşekkür borçluyuz” dedi.

Özdil’in söz konusu paylaşımı şöyle:

“Sedat Peker geçmişte şöyle yapmış böyle yapmış filan, geçiniz kardeşim, geçiniz… Dünyada örneği görülmemiş bir suç örgütü tarafından iliklerine kadar soyulan zavallı ülkenin yurttaşları olarak Sedat Peker’e teşekkür borçluyuz”

“Ben bana inanan kimseyi yolda bırakmadım”

Yılmaz Özdil’in paylaşımınının ardından Sedat Peker de, geçtiğimiz günlerde Gazeteci Uğur Dündar ile tartışma yaşayan Özdil’e bir çağrıda bulundu. Peker, Özdil ve Dündar arasında yaşananlara üzüldüğünü söyleyerek bir daha yaşanmamasını diledi.

Peker’in paylaşımı şöyle:

”1-Yılmaz Ağabey (Özdil) bugüne kadar bazı hatalarım olmuştur. Ancak ben bana inanan kimseyi yolda bırakmadım.Bu tweetinizden dolayı kendimi size sizi de bir başkasına mahcup etmeyeceğimi bilmenizi isterim. Eğer kabul ederseniz sizden bir ricam var.

2-Ben rahmetli babamdan biliyorum insanlar yaş alınca biraz duygusal oluyorlar. Ne olur Uğur Ağabeyle (Dündar) bir daha sorun yaşamayın vallahi ülkenin enerjisi düşüyor. SÖZ NAMUS BANA İNANAN KİMSEYİ MAHCUP ETMEM!”