Sedat Peker: Soylu 14 kişilik ekip kurdu

Maftya lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından Süleyman Soylu’nun kendisine dair çalışma yürüten bir ekip kurduğunu iddia etti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker iddialarını çeşitli biçimlerde sürdürüyor. Peker son olarak Twitter hesabından, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun organize suçlarla mücadele şubesinde kendisi için 14 kişilik bir ekip oluşturduğunu ileri sürdü.

Ekibin başına getirilen amirin Mardin’de tayin edildiğini de iddia eden Peker, ”Benimle ilgili ne kadar çalışma yaparsa yapsınlar hiçbir şey bulamayacaklar” ifadelerini kullandı. 

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1-süslü süleyman, organize şubenin içinde çeşitli şubelerden getirip tayin edip oluşturduğun 14 kişilik ekip varya, başlarına da Mardin’den Hakan isminde bir amir getirmişsin, benimle ilgili ne kadar çalışma yaparsa yapsınlar hiçbir şey bulamayacaklar.

2-Kendinden emin olmayan bir adam senin de içinde olduğun haramilere savaş açmaya cesaret edemez. Bunu da nasıl öğrendim diye merak edeceksin. Sana demiştim ya vatan fedaileri, serdengeçtiler, vatan delileri her yerdeler. Onlar birbirini tanımadan, birbirini deli gibi severler.

3-Şunu sakın unutma, vatan fedailerinin, serdengeçtilerin, vatan delilerinin arasında gözle görülmeyen bağlar vardır.”