Sedat Peker: Kafamda kurguladığım modern Turan'ı anlattığımda faşistlikle alakası olmadığını göreceksiniz - Yaziyor.Org

Sedat Peker: Kafamda kurguladığım modern Turan’ı anlattığımda faşistlikle alakası olmadığını göreceksiniz

Mafya lideri Sedat Peker twitter hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımlarda kitaplarla ilgili yorum yaparken “Ben size kafamda kurguladığım modernleşmiş Turan’ı anlattığımda faşistlikle hiçbir alakasının olmadığını göreceksiniz” dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından çeşitli iddialarda bulunmaya devam ediyor. AKP iktidarının savaş politiklarına karşı “Barış Bildirisi”ne imza atan akademisyenler için “Oluk oluk kanlarını akıtacağız” diyen Peker, son yaptığı paylaşımlarda kitaplar ve fikirler üzerine değerlendirme yaptı.

Peker zincir şeklinde yaptığı paylaşımlarda şunları söyledi:

Kıymetli kardeşlerim, ilk eğitimde öğrendiğimiz alfabe sayesinde kitapları okuyoruz. Sığ düşünce içinde kalmayıp her çeşit kitabı okursak bu kitaplar sayesinde de evrenin ruhunu okuruz. Bana inanın. Bunların hepsini deli edeceğim ve bunlara zekaya saygı duymasını öğreteceğim.

Aleister Crowley’i okumak sizi maji üstadı yapmaz. Edith Piaf’ı okursanız (Kaldırım Serçesi) şarkıcı olmazsınız. Hasta bakıcıların yazdığı, ruh hastalıkları hastanesindeki hastaların anılarını okursanız deli olmazsınız. Seri katillerin hayatını okumak sizi seri katil yapmaz.

Rahibe Teresa’yı okudunuz diye dünyanın en iyi insanı olmazsınız. Hz Ali efendimizin hayatını okursanız Alevi olmazsınız. İmam-ı Azam Ebu Hanife hazretlerinin hayatını okursanız bu sizi Sünni yapmaz. Tüm bunlar size evrenin ruhunu anlamanız için basamak olur.

Devamlı Bu kadar akıllısın ya da bu kadar kitap okudun diyerek bazı şeyleri neden yaptığımı sorguluyorsunuz.Hepsinin bir cevabı var. Konuşacağız,hepsini konuşacağız.Sizden ricam; sağcılık solculuk,topçuluk popçuluk,şuculuk buculuk,bunlar hikaye şeyler,bunlara lütfen takılmayın.

Ben size kafamda kurguladığım modernleşmiş Turan’ı anlattığımda faşistlikle hiçbir alakasının olmadığını göreceksiniz. Sadece tüm temellerinin akılcılık üzere olduğunu anlayacaksınız ve çok şaşıracaksınız.

Ben süslü sülüyü, pambıköreni ve tüm diğerlerini deli ederken sizlerle de bu sohbetleri devam ettireceğiz. Ülkede yaşayanların yüzde 37’sinin videodan haberi yok diyip sinirleniyorsunuz. Bu çok normal ve doğal bir şey. Boşuna sinirlenmeyin.

Amerika neredeyse dünyayı yönetiyor,Amerika’yı ise yüz bin tane akılcı adam yönetiyor. Amerika’da yaşayan ortalama 300 milyon kişinin büyük bir bölümünün dünyadan bihaber olduğunu bilseniz gerçekten şaşırırsınız.Yüzde 37’ye takılmayın.Siz hedefe odaklanın.ASLAN AVINI YAPACAĞIZ.