Peker’den Demirören uyarısı: Paralarını yurt dışına kaçırmadan tüm mallarına el koyun

Sedat Peker, Yıldırım Demirören hakkında iddialarda bulunmaya devam ederken Ziraat Bankası’nı uyardı “Paralarını yurt dışına kaçırmadan tüm mallarına el koyun” dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından Yıldırım Demirören’e ilişkin iddialarda bulunmaya devam ediyor. Daha önce videolarında dile getirdiği, Demirören’in Ziraat Bankası’ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediye ilişkin iddialarını sürdüren Peker, “Ziraat Bankası yönetimini uyarıyorum. pambıkören paralarını yurtdışına kaçırmadan tüm mallarına el koyun” dedi.

Peker’in Twitter hesabından paylaştığı mesajlar şöyle:

“Pambıkören, Kemer Country’deki arsayı Esat Edin’den önce 5 milyon dolar borçlandırıp, sonra hacız getirip 12 milyon dolara aldın, çöktün. 12 milyon dolarlık arsayı sadık soylu vasıtasıyla imar çıkartarak Ziraat Bankası’ndan aldığın 750 milyon dolara karşılık teminat olarak verdin.

Mahkeme imarı iptal etti. Senin arsan artık çöp. Ziraat Bankası yönetimini uyarıyorum. pambıkören paralarını yurtdışına kaçırmadan tüm mallarına el koyun. Yoksa kanun önünde gelecekte sizler de mahkum olursunuz.

Bu iki tweeti hem suç duyurusu olarak hem de burada kalması için yazdım. Ziraat Bankası’ndan pambıkörenin kullandığı kredinin karşılığında artık hiçbir teminat yoktur (sen bittin pambıkören). Kemer countrydeki arazine artık pambık ekersin.

50 milyon dolara getirttiğin o devasa uçağın var ya, birazcık namusun varsa o dahil tüm lükslerini Ziraat Bankası’na teslim edersin. Ziraat Bankası’ndan senin çaldığın para, gariban çiftçinin alın teriyle kazandığı paradır.”

Köylü milletin efendisidir.

Mustafa Kemal Atatürk”