Korkmaz’ın Saray’a gönderdiği mesaj ortaya çıktı: “Bana gösterdiğin destek hiç unutmayacağım kadar kıymetli”

Sezgin Baran Korkmaz’ın Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca’ya gönderdiği doğum günü mesajı ortaya çıktı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, ‘İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kara para aklama operasyonu öncesinde görüştüğü Sezgin Baran Korkmaz’ın bu görüşmenin hemen ardından yurt dışına çıktığı’na ilişkin iddiası gündemdeki yerini koruyor.

Konuya ilişkin çeşitli haberler yayımlanmaya devam ederken Gazeteci Semra Topçu da “İşte Sezgin Baran Korkmaz ile Saray’ın bağlantısı” diyerek Sezgin Baran Korkmaz’ın Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca’ya gönderdiği doğum günü mesajını paylaştı.

“Bana gösterdiğin destek hiç unutmayacağım kadar kıymetli”

Sezgin Baran Korkmaz’ın Cumhurbaşkanlığı ile iletişimini sağladığı iddia edilen Korkmaz Karaca’ya gelen mesajı Topçu, YouTube kanalında yaptığı yayında paylaştı. Sezgin Baran Korkmaz mesajında Korkmaz Karaca için şunları söylüyor:

“Çok kıymetli dostum, abim Korkmaz. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanıdım kardeşim. Bu zorlu, çakıllı yollarda bir hemşehri olarak bana gösterdiğin destek hiç unutmayacağım kadar kıymetli. Allah seni çoluğunun çocuğunun başından eksik etmesin. Allah sana her daim huzurlu günler nasip eylesin.”