Hadi ve Süleyman Özışık’a ‘çakarlı araç’ tahsis edildiği iddia edildi

Hadi Özışık’ın kovulduğu tv100 ve Habertürk’ün çalışanları, iki kardeşe de ‘çakarlı araç’ tahsis edildiğini söyledi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile görüşmeleri ortaya çıkan ve Süleyman Soylu tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulan Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerle ilgili iddialar devam ediyor.

Bugün tv100 ve Habertürk’teki görevine son verilen Hadi Özışık’la ilgili her iki kanalın çalışanları da açıklamalarda bulundu. Medyakoridoru’na konuşan çalışanlar Hadi Özışık’ın progamlara çakarlı araçla geldiğini ve uzun süredir bu aracı kullandığını söyledi. Kaynakların verdiği bir diğer bilgi ise Süleyman Özışık’a da bu araçtan tahsis edildiği yönünde.

‘Çakar’lı görüntüler daha önce ortaya çıkmıştı

Geçtiğimiz yıl Didim’de ikiz kuleler olarak bilinen ve belediye tarafından 15 defa mühürlenen binanın sahibi Ahmet Orak’la hiçbir ilişkisinin olmadığını daha önce yine gazeteci olan ve AKP’li kimliği ile bilinen kardeşi Süleyman Özışık ile birlikte dile getiren Mehmet Özışık, Orak’ın sahibi olduğu belirtilen otelin önündeki görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Mehmet Özışık’ın o dönem kendi yayımladığı videodaki görüntülerde, iki kardeşin otelin önüne geldiği aracın üzerinde çakar olduğu görülmüştü.